Ze závodů 2010
7.3.2010 - Hradištko u Sadské
Tereza Kalvová + Wilderforce - ZkA1 6.místo
21.-22.3.2010 - Hradec Králové /Opsion 009
Tereza Kalvová + Wilderforce
5.4.2010 - Mělník
Tereza Kalvová + Wilderforce - ZkA1 7.místo, Jumping 10.místo
Martin Kalva + Miky - Jumping 9.místo
Zuzka Šťastná + Mája - Jumping 6.místo, ZkA2 10.místo
Petra Haspeklová + Pepsi - ZkA2 2.místo
Petra Haspeklová + Abina - Jumping 6.místo, ZkA2 4.místo
10.4.5010 - Lomnice n. Popelkou (neoficiální závody)
Tereza Kalvová + Quido - jumping 8.místo, Agility 8.místo
Martin Kalva + Ellinka - jumping 3.místo
Eva Mužíková + Bertík - jumping 2.místo
2.5.2010 - Turnov (Zrcadlová koza zkouška)
Iva Jílková + Jack - ZkA2 1.místo, Agility 2.místo
8.5.2010 - Česká Lípa (oficiální závody)
Tereza Kalvová + Wilderforce
Martin Kalva + Miky - jumping 10.místo, agility 8.místo
Jarča Holasová + Aida - jumping 3.místo, agility 6.místo, ZkA3 1.místo
Zuzka Šťastná + Mája - agility 4.místo, ZkA2 5.místo
Jarča Holasová + Budy - jumping 6.místo, ZkA1 4.místo
Haspeklová Petra + Pepsi - agility 1.místo, ZkA2 1.místo
Petra Haspeklová + Bessi - jumping 8.místo, agility 1.místo
Petra Haspeklová + Abina
8.5.2010 - Česká Lípa (neoficiální závody)
Eva Mužíková + Bertík - jumping 2.místo, agility 1.místo, součty 1.místo
Martin Kalva + Ellinka - jumping 7.místo, agility 7.místo, součty 7.místo
Hanka Ouhrabková + Dorota - jumping 6.místo, agility 3.místo, součty 4.místo
9.5.2010 - Opatovice n. Labem (neoficiální závody)
Tereza Kalvová + Wilderforce
Martin Kalva + Ellinka - jumping 3.místo
15.5.2010 - Děčín (Benefiční závod)
Iva Jílková + Jack - jumping 3.místo
5.-6.6.2010 - Junior Open (Jablonec n. Nisou)
Tereza Kalvová + Wilderforce - ZkA1 3.místo, jumping LA1 3.místo
Zuzka Šťastná + Mája - Jumping SA2 4.místo, ZkA2 2.místo, součet Jumping Open a Agility Open 2.místo
Šárka Kalvová + Miky - jumping MA1 5.místo, součet Jumping Open a Agility Open 7.místo
10.7.2010 - OPSION 011 Dvůr Králové
Tereza Kalvová + Wilderforce - ZkA1 2.místo
2.8.2010 - I.Cvikovské zkoušky
Tereza Kalvová + Wilderforce - ZkA1 6.místo
Hana Ouhrabková + Dorota
Petra Haspeklová + Pepsi
Iva Jílková + Izzy
6.8.2010 - II.Cvikovské zkoušky
Tereza Kalvová + Wilderforce - ZkA1 1.místo
Hana Ouhrabková + Dorota - ZkA1
Petra Haspeklová + Pepsi
Iva Jílková + Izzy
14.-15.8.2010 - Táborský hopík + MR kokršpanělů
Zuzka Šťastná + Mája - ZkA2 1.místo, Součty 3.místo, MR kokrů 2.místo
28.8.2010 - Vrchlabské hopsání (neoficiální závody)
Eva Mužíková + Bertík - 1.místo